Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul alstublieft vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar delphine@vastgoeddemeyer.be. Wij nemen daarna contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. U kunt de fiche vinden onder de downloads. Alvast bedankt!
Deze INSTAPKLARE bel étage woning is gelegen in het hartje van Zwevezele op wandelafstand van het centrum, bakker, slager, school, .... De woning komt vrij 01/08/2026.
U komt binnen via de inkomhal die toegang verleent tot de DUBBELE garage met automatische poort. Verder komt u terecht in de ruime wasplaats, die toegang verleent tot de tuin.
Op de eerste verdieping is er een apart toilet, lichtrijke leefruimte met open ingerichte keuken (koelkast | oven | keramische kookplaat | dampkap | spoelbak). Via de leefruimte kan u het zongericht en ruim terras betreden. Op de tweede verdieping zijn er 2 slaapkamers, een dressing en een badkamer met ligbad met douchemogelijkheid en lavabomeubel.
Het exterieur van de woning omvat een tuin.
PLUSPUNTEN:
* ENERGIEZUINING - EPC 157 KwH/m²
* DUBBELE GARAGE
* RUIME WASPLAATS
* AFGESLOTEN TUIN
* ZONGERICHT TERRAS
* ROLLUIKEN LEEFRUIMTE
* CENTRALE LIGGING
| Adres: | Bruggestraat 81 Zwevezele |
| Referentie: | 2026/128/DV |
| Huurprijs: | € 775/maand |
| Type: | Bel-étage |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Perceeloppervlakte: | 80 m² |
| Bewoonbare opp.: | 155 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 70 m² |
| Garage: | 1 |
| Parking: | Neen |
| Parking Types: | Gratis |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Sanitair: | WASMACHINE EN KRANEN GARAGE OP REGENWATER |
| Elektriciteit: | CONFORM |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Rolluiken: | Ja - ENKEL IN DE LEEFRUIMTE |
| Rookdetector: | Ja - 2 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250215-0003530993-res-1 |
| EPC Index: | 157,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 157,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 15/02/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |