Deze PERFECT INSTAPKLARE gezinswoning is gelegen in een rustige doodlopende straat te Meulebeke (Tielt) met name in de Fabriekstraat 5 op een perceel van 100 m² en een bewoonbare oppervlakte van 143 m². Dit op wandelafstand van bakker, winkels, school, enz...
PLUSPUNTEN:
* GUNSTIGE LIGGING | ZEER RUSTIG | KINDVRIENDELIJK
* PERFECT INSTAPKLAAR
* CONFORME ELEKTRISCHE KEURING
* ENERGIEZUINIG LABEL C
INTERIEUR:
U betreedt de woning via de inkomhal. Aan de rechterzijde bevindt zich de volledig geïnstalleerde keuken, uitgerust met een kookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser en oven. achterliggend is de badkamer voorzien van een enkel lavabomeubel, een inloopdouche en een toilet.
Verder komt u in de gezellige leefruimte, vanwaar u via de trap toegang heeft tot de eerste verdieping.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een extra toilet dat nog dient aangesloten te worden.
Tot slot werd de zolderverdieping ingericht als een volwaardige, ruime slaapkamer.
EXTERIEUR:
De woning is voorzien van een zongerichte stadstuin met gezellig terras volledig afgesloten en ingevolge kindvriendelijk.
| Adres: | Fabriekstraat 5 Tielt |
| Referentie: | 2026/113/DDV |
| Vraagprijs: | € 225.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 100 m² |
| Perceelbreedte: | 7,5 m |
| Perceeldiepte: | 13,5 m |
| Bebouwde opp.: | 67 m² |
| Bewoonbare opp.: | 143 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1940 |
| Inhoud: | 416 m³ |
| Gevelbreedte: | 7,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Tuin: | 36 m² |
| Tuin breedte: | 7,5 m |
| Tuin diepte: | 5,7 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform tot 2042 |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 267 |
| Kadastrale benaming: | HUIS |
| Kadastrale Nummers: | 607/00R |
| Kadastrale Oppervlakte: | 100 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260516-0003870881-RES-1 |
| EPC Index: | 221,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 221,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 16/05/2036 |
| Asbestattest: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |