Deze INSTAPKLARE GEZINSWONING is gelegen in hartje Pittem met name in de Heidenskerkhofstraat 10 op een perceel grond van 390 m². De woonst beschikt over een een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 164 m². U geniet tevens van een centrale ligging vlakbij, bakker, slager, winkels, school, enz...
PLUSPUNTEN:
* INSTAPKLAAR | GUNSTIGE LIGGING
* GEEN RENOVATIEPLICHT LABEL-D
* CONFORME ELEKTRISCHE KEURING TOT 2036
* ZONNEPANELEN (16 x 330 Wp) | LAADPAAL
* ASBESTVEILIG
INTERIEUR:
U komt binnen via de inkom met gastentoilet met handwasser.
Bij het binnenkomen in de leefruimte bemerkt U onmiddellijk een zee van ruimte en licht. Deze leefruimte omvat maar liefst 35,50 m² en is voorzien van een gezellige gashaard.
Aansluitend is er de ingerichte open keuken (dubbele spoelbak, kookplaat, dampkap, oven, microgolf en vaatwasser). Via het schuifraam in de keuken is er direct contact met het terras en de tuin.
Handig is de droge kelder die via de keuken toegankelijk is.
Het eerste verdiep omvat 2 ruime slaapkamers met name 17,50 m² en 13,50 m². De hoofdslaapkamer is voorzien van een ingemaakte kastenwand. Tevens op dit verdiep is de badkamer voorzien van een douche, toilet en lavabo met meubel.
Het tweede verdiep beschikt over een ruime wasplaats alsook een derde ingerichte slaapkamer van 18 m².
Tot slot beschikt U ook over voldoende berging/zoldering.
EXTERIEUR:
De woning is voorzien van een ruime tuin, deze is volledig afgesloten en ingevolge kindvriendelijk. De heraangelegde oprit is tevens afgesloten dit met een automatische poort in afromozia.
U beschikt over een recente carport met aansluitende tuinberging en zeer ruim terras!
| Adres: | Heidenskerkhofstraat 10 Pittem |
| Referentie: | 2026/057/ND |
| Vraagprijs: | € 315.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 390 m² |
| Perceelbreedte: | 10 m |
| Perceeldiepte: | 49,2 m |
| Bebouwde opp.: | 80 m² |
| Bewoonbare opp.: | 164 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1949 |
| Renovatiejaar: | 2011 |
| Inhoud: | 520 m³ |
| Gevelbreedte: | 6,25 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 (17.50 m², 13.50 m², 6 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 36 m², Woonkamer |
| Keuken: | 21 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 7 m² |
| Terras: | 50 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | 240 m² |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Carport |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder - DROOG |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | CONFORM TOT 2036 |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 16 stuks x 330 WP |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 413 |
| Kadastrale benaming: | HUIS |
| Kadastrale Nummers: | 1183/G/2 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 390 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260309-0003820147-RES-1 |
| EPC Index: | 333,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 333,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 9/03/2036 |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |