Dit RUIM APPARTEMENT is gelegen in hartje Tielt met name in de Bruggestraat 31/2 met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 104 m², op wandelafstand van winkels, bakker, slager, openbaar vervoer, enz...
PLUSPUNTEN:
* CENTRALE LIGGING
* INSTAPKLAAR | TOTAALRENOVATIE 2010
* GEEN SYNDIC
* ASBESTVEILIG
* GEEN RENOVATIEPLICHT | LABEL C
* CONFORME ELEKTRISCHE KEURING TOT 2037
* CENTRALE VERWARMING HR KETEL | AIRCO
INTERIEUR:
U komt binnen via de inkomhal met apart toilet en toegang tot de lichtrijke leefruimte (28,50 m²) met zit- en eethoek met aansluitend de open ingerichte keuken 7 m² (kookplaat | dampkap | kookplaat | spoelbak | frigo | oven | vaatwasser). Verder is er nog de ruime ingerichte badkamer (ligbad | douche | dubbele lavabo met meubel) en een praktische berging (3,00 m²).
Het verdiep omvat 2 slaapkamers (14,00 m² | 14,50 m²) en een bergruimte/technische ruimte (4 m²).
Tot slot beschikt het appartement ook nog over een zeer ruime en droge kelder ideaal voor extra stockage.
EXTERIEUR:
De eigendom is voorzien van een gezellige koer. In de straat en op wandelafstand is er voldoende parkeergelegenheid met bewonerskaart.
| Adres: | Bruggestraat 31/2 Tielt |
| Referentie: | 2026/093/ND |
| Vraagprijs: | € 212.000 |
| Type: | Duplex |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 104 m² |
| Perceelbreedte: | 8 m |
| Perceeldiepte: | 12 m |
| Bebouwde opp.: | 104 m² |
| Bewoonbare opp.: | 104 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1958 |
| Renovatiejaar: | 2010 |
| Inhoud: | 312 m³ |
| Gevelbreedte: | 8 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 29 m², Woonkamer |
| Keuken: | 7 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 10 m² |
| Tuin: | 10 m² |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC - 2010 |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas - 2010 |
| Waterleiding: | 2010 |
| Sanitair: | 2010 |
| Elektriciteit: | CONFORM TOT 2037 |
| Verwarming: | Condensatieketel, Warmtepomp, Aardgas - 2010 |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas - 2010 |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie - 2010 |
| Rookdetector: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 878 |
| Kadastrale benaming: | APPARTEMENT |
| Kadastrale Nummers: | 327/X |
| Kadastrale Oppervlakte: | 100 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260331-0003837767-RES-1 |
| EPC Index: | 256,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 256,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 31/03/2036 |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |