UNIEKE KANS!!! Ontdek deze voormalige BOEDERIJ met DIVERSE BIJGEBOUWEN tussen de velden aan de grens Tielt-Ruiselede, met name in de Kleine Ruiseledestraat 9. Dit op een perceel grond van 1ha 47a 78ca met vrij uitzicht op de omliggende natuur!!!
PLUSPUNTEN:
* UNIEKE LIGGING | PRACHTIGE VERZICHTEN
* RESIDENTIEEL WONEN MOGELIJK!!!
* RUIM PERCEEL GROND 1ha 47a 78ca
* WADI REEDS AANGELEGD
De HOEVE dateert uit het begin van de 19de eeuw en omvat enerzijds de WOONST (151 m²) en anderzijds de STALLING (178 m²) alsook diverese bijgebouwen.
Het te renoveren/ te slopen woongedeelte bestaat uit een leefruimte, zitruimte, keuken met aansluitende kelder. De voute is ingericht als eerste slaapkamer. Het verdiep omvat een tweede en derde slaapkamer alsook een ingerichte badkamer.
Het linkergedeelte van de woonst deed vroeger dienst als stal en is op heden is gebruik als opslagruimte.
Deze woning kan gerenoveerd worden met mogelijkheid tot uitbreiding naar een maximaal volume van 1.000 m³. Een project sloop en herbouw is tevens mogelijk met veel vrijheid qua typologie en bouwstijl.
Dankzij haar unieke ligging en authentieke karakter biedt deze eigendom tal van mogelijkheden voor wie op zoek is naar rustig wonen in het groen, met ruimte voor dieren, hobbyactiviteiten of andere.
Bij verdere vragen of om een bezoek in te plannen, aarzel niet Nele te contacteren: 05166.03.92
| Adres: | Kleine Ruiseledestraat 9 Tielt |
| Referentie: | 2026/122/ND |
| Vraagprijs: | € 496.000 |
| Type: | Boerderij |
| Perceeloppervlakte: | 14.778 m² |
| Perceelbreedte: | 104 m |
| Perceeldiepte: | 100 m |
| Bebouwde opp.: | 329 m² |
| Bewoonbare opp.: | 110 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Gevelbreedte: | 18 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Te slopen |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Waterleiding: | TE RENOVEREN |
| Sanitair: | TE RENOVEREN |
| Elektriciteit: | TE RENOVEREN |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 295 |
| Kadastrale benaming: | WEILAND HOOILAND HUIS |
| Kadastrale Oppervlakte: | 14.778 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260528-0003879243-RES-2 |
| EPC Index: | 1356,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 1356,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 28/05/2036 |
| Asbestattest: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |