Dit INSTAPKLAAR EN PERFECT ONDERHOUDEN APPARTMEMENT (BJ 2018) is gelegen op de EERSTE VERDIEPING in residentie "DEN BOOMGAARD" met name in de Deken Darraslaan 104 bus 101 te Tielt. Dit appartement beschikt over een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 104 m² met een terras van 11 m² alsook een ONDERGRONDSE STAANPLAATS en KELDERBERGING!!
PLUSPUNTEN:
* CENTRALE LIGGING | AANGENAME LEEFSFEER
* INSTAPKLAAR | BJ 2018
* VOLLEDIG GESCHILDERD
* ZONGERICHT TERRAS 11 m²
* KELDERBERGING | FIETSENBERGING
* STAANPLAATS | LAADPAAL
INTERIEUR:
U komt de residentie binnen in de gemeenschappelijke inkomhal uitgerust met lift en trappen.
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping. U komt binnen via de inkomhal met apart gastentoilet verder is er de ruime en zeer lichtrijke leefruimte (40m²) met aansluitend de open volledig ingerichte keuken 15 m² (kookplaat | dampkap | spoelbak | frigo | combi-oven | vaatwasser). U beschikt over 2 handige bergingen.
Zowel via de keuken als de leefruimte is er toegang via de schuiframen tot het zongerichte terras (11m²).
Het appartement beschikt over nog 2 slaapkamers (10 m² | 9 m²) alsook een ingerichte badkamer (lavabo met meubel | douche | handdoekdroger).
EXTERIEUR:
De eigendom is voorzien van een zonnig terras (11 m²). Verder biedt deze eigendom nog een ondergrondse staanplaats (MET LAADPAAL!!!) toegankelijk via een automatische poort en een private kelderberging. Tevens is er ook een gemeenschappelijke fietsenberging.
| Adres: | Deken Darraslaan 104/101 Tielt |
| Referentie: | 2026/088/ND |
| Vraagprijs: | € 349.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Per datum |
| Perceeloppervlakte: | 104 m² |
| Perceelbreedte: | 47 m |
| Perceeldiepte: | 18 m |
| Bebouwde opp.: | 104 m² |
| Bewoonbare opp.: | 104 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Gevelbreedte: | 33 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (10 m², 9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 40 m², Woonkamer |
| Keuken: | 15 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 9 m² |
| Kelder: | 4 m² |
| Terras: | 11 m² |
| Wasplaats: | 2 m² |
| Garage: | 1 plaats |
| Garage Oppervlakte: | 13 m² |
| Garage Types: | Parkeerplaats |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Waterleiding: | 2018 |
| Sanitair: | 2018 |
| Elektriciteit: | CONFORM 2043 |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 954 |
| Kadastrale benaming: | APPARTEMENT + BERGING + STAANPLAATS |
| Kadastrale Nummers: | 1003/X/5 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 104 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 37015-G-2015_297/EP09097/A001/D01/SD004 |
| EPC Index: | 70,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 70,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 15/10/2028 |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |