Dit instapklare appartement (BJ 2010) bevindt zich op de eerste verdieping (bereikbaar via trap en lift) van de kleinschalige residentie "Marieflor" in Pittem.
Deze eigendom beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 77 m² alsook twee terrassen. Dankzij de CENTRALE LIGGING bevindt alles zich op wandelafstand met name bakker, slager, winkels, school, openbaar vervoer, enz.
PLUSPUNTEN:
* CENTRALE LIGGING | GROENZICHTEN
* INSTAPKLAAR | GOED ONDERHOUDEN
* KWALITATIEVE MATERIALEN | PARKET
* GORDIJNEN (DEELS GEAUTOMATISEERD) INCLUSIEF
* ENERGIEZUINIG LABEL-B
* CONFORME ELEKTRISCHE KEURING TOT 2035
* MOGELIJKHEID TOT AANKOOP GARAGE € 26.000,00
INTERIEUR:
U betreedt de residentie via de verzorgde gemeenschappelijke inkomhal met lift en trappenhal. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en verwelkomt U in de inkomhal met apart gastentoilet. De lichtrijke leefruimte zal van 29,50 m² zal je direct bekoren! Dit met gezellige zit- en eetruimte die naadloos aansluit op de open ingerichte keuken, uitgerust met kookplaat | dampkap | oven | microgolf | spoelbak | frigo | vaatwasser. Vanuit de leefruimte heeft U rechtstreeks toegang tot het eerste terras van 5 m². Handig is tevens de berging naast de keuken.
Via de nachthall is er toegang tot 2 slaapkamers van 11,50 m² en 7,50 m², waarvan de grootste slaapkamer toegang biedt tot een zonnig terras van 9 m².
De ingerichte badkamer is voorzien van een douchecabine met zijsproeiers en dubbele lavabo met meubel en spiegelkasten.
EXTERIEUR:
De eigendom beschikt over 2 aangename terrassen (9 m² | 5 m²) waardoor U de hele dag kan genieten van de zon.
Verder is er de mogelijkheid tot aankoop van een aparte garage (met geautomatiseerde poort. Bovendien is er parkeergelegenheid voorzien in de straat.
| Adres: | Koolkenstraat 5/1.1 Pittem |
| Referentie: | 2026/120/ND |
| Vraagprijs: | € 289.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 77 m² |
| Perceelbreedte: | 16 m |
| Perceeldiepte: | 14 m |
| Bebouwde opp.: | 77 m² |
| Bewoonbare opp.: | 77 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Inhoud: | 215 m³ |
| Gevelbreedte: | 16 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (11.50 m², 7.50 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m², Woonkamer |
| Keuken: | 6 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 14 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 18 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand steen, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Waterleiding: | 2010 |
| Sanitair: | 2010 |
| Elektriciteit: | CONFORM TOT 2035 |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 704 |
| Kadastrale benaming: | APPARTEMENT + GARAGE |
| Kadastrale Nummers: | 59/X |
| Kadastrale Oppervlakte: | 77 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251001-0003698272-RES-1 |
| EPC Index: | 110,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 110,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 1/10/2035 |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |