Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul alstublieft vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar delphine@vastgoeddemeyer.be. Wij nemen daarna contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. U kunt de fiche vinden onder de downloads. Alvast bedankt!
Deze nieuwbouwwoning geniet van een uitstekende ligging nabij het centrum van Roeselare in een rustige woonwijk. In de onmiddellijke nabijheid van de op- en afritten van de E403. De woning werd volledig geschilderd en voorzien van lichtarmaturen.
De woning is voorzien van een inkomhal met apart gastentoilet. Vanuit de hal komt u in de lichtrijke en ruime leef- en eetruimte met aansluitend de volledig ingerichte keuken (oven | dampkap | kookplaat | koelkast | vaatwasser). Vanuit de keuken heeft u toegang tot de wasplaats. Zowel de keuken als de eetruimte bieden directe toegang tot het terras en tuin. Het terras en de tuin zijn afgesloten met een houten omheining en wordt voorzien van grasmatten. Iedere woning heeft een tuinberging. Naast de woning is er een carport.
Via een vast trap komt u op het verdieping. Het verdiep omvat 3 slaapkamers en een moderne badkamer (douche | ligbad | dubbel lavabomeubel).
Tot slot beschikt de woning over een zolderruimte. Deze is te betreden via een vouwtrap.
PLUSPUNTEN:
* INSTAPKLAAR
* ENERGIEZUINIG
* LIGGING
* GESCHILDERD
* RUIM
| Adres: | Christian De Duvestraat 11 Hooglede |
| Referentie: | 2026/013/DV |
| Huurprijs: | € 1.100/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 265 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 (14.12 m², 14.33 m², 10.56 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 21 m² |
| Tuin: | 40 m² |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Gratis |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Vloerverw. gedeeltelijk, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| EPC Certificaat Nr.: | IN AANVRAAG - NIEUWBOUW |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |