Vul vooraf de huurdersfiche in en mail deze naar verhuur@vastgoeddemeyer.be. Wij contacteren u daarna voor een afspraak. De fiche vindt u onder downloads. Alvast bedankt!!
Charmante, kleine, gezellige woning te huur in het hartje van Aarsele.
De woning is niet zichtbaar van aan de straatzijde. Deze is namelijk gelegen achter een reeks woningen. Dit zorgt dan ook weer voor véél rust.
Beschikbaar vanaf 01/05/2026!
U komt binnen in de inkomhal. De inkomhal biedt toegang tot de leefruimte met aansluitend de open deels ingerichte keuken, de badkamer ( toilet - douche - aansluiting wasmachine - lavabo ), de eerste slaapkamer/bureau.
De keuken omvat een kookplaat, een dampkap, een spoelbak en een oven. Via de keuken wordt toegang geboden tot de tuin met tuinberging.
Een vaste trap biedt U toegang tot het verdiep. Dit verdiep omvat de tweede slaapkamer en aansluitend een dressing/berging.
Aan de voorzijde van de woning is de tuin gemeenschappelijk. Aan de achterzijde van de woning is er ook een tuin. Deze tuin is privaatterrein, hoort ook bij de eigendom!
PLUSPUNTEN:
* GEZELLIG - CHARMANT
* DUBBEL GLAS
* RUIME TUIN
| Adres: | Vinktstraat 35 Aarsele |
| Referentie: | 2026/082/LV |
| Huurprijs: | € 490/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/05/2026 |
| Ligging: | In woonwijk, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 240 m² |
| Bewoonbare opp.: | 90 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2008 |
| Inhoud: | 219 m³ |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Neen |
| Kelder: | Neen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Dag- en Nachttarief |
| Verwarming: | Gaskachels, Individueel |
| Verwarmd water: | Elektriciteit, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Rookdetector: | Ja - 2 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20200622-0002276800-RES-1 |
| EPC Index: | 412,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 412,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| EPC Geldig tot: | 22/06/2030 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |